Kto sme

Niekde sme sa dozvedeli, že by sme tu mali napísať niečo o sebe. No viete, ako to chodí. Dve ženy na materskej sa stretnú na ihrisku, zakecajú sa, idu spolu na vínko. Tam poklebetia a začnú spriadať plány na ovládnutie sveta.

Nemusíte mať obavy. Pri našich dlhých debatách, samozrejme, v rámci možností pobehujúcich radostných deti, nás napadlo len jedno. Je spôsob, ako odbremeniť iné ženy, robiť čo nás baví a mať z toho aj dobrý pocit ? Kecáme, kecáme. Snažíme sa prísť na riešenie danej otázky.

Zrazu Janka dostala spásonosnú myšlienku, ako pomôcť zaneprázdneným ženám na materskej, ženám v globále a teda aj mužom, ktorí sa trápia žehlením. Alebo na to len nemajú čas a chuť. Priznajme si, venovať čas činnosti, ktorá nás nebaví, len preto, že musíme, nie je zrovna to pravé naparené 😃

 Vladka: Manuálna práca ma veľmi napĺňa, hoci často frflem, že nevládzem, že deti robia bordel. Ale vidieť, ako sa pri žehlení hora pokrčeného zmení na ožehlené, je super. A s Jankou ma to baví o to viac, že je lepšia a snažím sa ňu dotiahnuť 😃.

Janka: Veľmi rada varím a pečiem a, samozrejme, chodím cvičiť. Človek si oddýchne a načerpá novu silu, tak ako pri žehlení, ktoré mi vždy prečistí hlavu.